O osiedlu

Osiedle Fatimskie zlokalizowane jest w spokojnej, zielonej części podkrakowskiej miejscowości Krzywaczka, 11 km od południowej granicy Krakowa.

​Miejscowość ma charakter podmiejski, z bardzo dobrym dojazdem do Krakowa.

​Bardzo dużym atutem jest lokalizacja osiedla: na lekkim wzniesieniu, obok niewielkiego lasu, ok. 300 m od drogi E7 i ok. 2km od Zakopianki.

​Wszystko to sprawia, że miejscowość stała się jedną z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji do zamieszkania na południowych obrzeżach Krakowa.

​W sąsiedztwie inwestycji znajduje się przystanek autobusowy. Dojazd do Krakowa zajmuje kilkanaście minut samochodem i ok. 20 minut autobusem.

​W niedalekiej odległości od kompleksu znajduje się kościół, przedszkole, szkoła podstawowa, oraz centrum handlowe (http://centrume7.pl) z supermarketem, pocztą, apteką, przychodnią zdrowia, fryzjerem, restauracją i innymi udogodnieniami. Atrakcyjność lokalizacji podnoszą okoliczne hotele, zajazdy i restauracje.

​Najbliższe miasta z dojazdem poniżej 10 minut (Skawina, Myślenice, Kalwaria Zebrzydowska) oferują wiele atrakcyjnych możliwości spędzania wolnego czasu i rozwijania talentów: m.in.: szkoły muzyczne, baseny z kompleksem fitness, centrum wspinaczkowe, czy korty tenisowe.

W okolicy funkcjonują też liczne kluby jazdy konnej a w odległości 15 minut samochodem znajdują się 2 stoki narciarskie oraz powstaje największy w Małopolsce zalew.

BLISKOŚĆ KRAKOWA:

przyjazna przestrzeń dla rodzin z dziećmi, które szukają spokojnego miejsca na własny dom i ogród niedaleko od Krakowa.

Przestronne domy (143m2 i 178m2) posadowione zostaną na dużych działkach o powierzchni od 600 do 800 m.kw.

Domy posiadają jednostanowiskowe garaże z pomieszczeniem gospodarczym i opcją dostawienia wiaty, oraz zewnętrzne miejsca parkingowe.

 

​PRYWATNOŚĆ I PRZESTRZEŃ:

wydzielone prywatne ogródki i słoneczny taras dają poczucie prywatności przy jednoczesnej możliwości korzystania z dużej przestrzeni wspólnej (ok. 2000 metrów kwadratowych parku).

 

KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO:

osiedle jest tak zaprojektowane by każdy czuł się tu bezpiecznie i komfortowo. Będzie ogrodzone, z bramą wjazdową z automatem, monitorowane.

 006-house

FUNKCJONALNA ARANŻACJA:

indywidualne projekty domów powstały z myślą o klientach, ceniących funkcjonalność i komfort. Na parterze oprócz pomieszczenia gospodarczego i małej łazienki mieści się jasna kuchnia i komfortowa przestrzeń salonu poprzez duże przeszklenia otwarta z dwóch stron na otaczający ogród. Piętro to trzy jasne sypialnie oraz przestronna łazienka.

 002-wall-2

NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA:

domy wykonywane są z najwyższej jakości materiałów i oprócz standardowych rozwiązań wyposażone zostaną m.in. w instalację centralnego odkurzacza.

 001-house-sketch

​INDYWIDUALNY PROJEKT:

osiedle realizowane jest w całości według indywidualnego projektu przygotowanego specjalnie dla tej inwestycji z myślą o wykorzystaniu naturalnej rzeźby terenu, maksymalnym doświetleniu i estetyce wykończeń. Projekt obejmuje nie tylko same budynki, ale także część rekreacyjną na części wspólnej kompleksu oraz dojazdy.